HISTORIA FIRMY

 roboty ziemne,wyburzenia,rozbiórki budynków,kruszywa łódź,piasek łódź,usługa hds łódź,usługi koparką,wynajem samochodów ciężarowych,wynajem ciężkiego sprzętu,kruszenie gruzu,wyburzenia łódź,rozbiórki budynków łódź,usługi koparką łódź,wynajem samochodów ciężarowych łódź,kruszenie gruzu łódź,transport niskopodwoziowy,wywóz ziemi i gruzu

 

 

Kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie życia jest rzetelność, cierpliwość, wiedza oraz uczciwość. Firma PPHU WIM-TRANS posiada wszystkie wymienione cechy. Dodatkowo może pochwalić się sporym doświadczeniem i profesjonalną kadrą. Te czynniki zagwarantowały jej sukces w branży transportowo-budowlanej na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego

Od 2002 roku WIM-TRANS stara się jak najlepiej wykonywać powierzone zadania i dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów. Dlatego dziś cieszy się dużą ilością zleceń i renomą. Jest jedną z największych i najbardziej znaczących firm w województwie łódzkim.

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług: od wyburzeń i rozbiórki budynków przez wynajem sprzętu ciężkiego, samochodów ciężarowych, usługi koparką, transport po sprzedaż piasku i kruszywa na terenie Łodzi i okolic.

Dla PPHU WIM-TRANS najważniejsze jest zadowolenie petentów oraz bezpieczeństwo. Dlatego firma dysponuje najlepszym, nowoczesnym i w stu procentach sprawnym sprzętem ciężkim i nie tylko.

Zajmujemy się także dystrybucją i sprzedażą kruszyw. W Łodzi jesteśmy najlepiej wyposażonym przedsiębiorstwem. Te wszystkie cechy zaskarbiły nam zaufanie wielu inwestorów i klientów.

 

 

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki Polityka prywatności.